Online Ödeme Güvenliği

Sitemizde ödeme işlemi yaparken kredi kartınızı veya banka kartınızı güvenle kullanabilirsiniz. Kredi kartı ve banka kartı kullanımında, en son geliştirilen şifreleme yöntemleri 128 bit SSL, çalıntı kart numarası kullanımını engelleyen CVC2 kimlik kontrolü ve 3D Secure güvenlik uygulaması ile ödeme altyapısında %100 güvenlik sağlanmıştır. 

3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan alışverişlerde, kart sahibine sms ile gelen şifreyle kredi kartı onaylama işlemi olarak da bilinir. Visa kredi kartı için kullanılan uygulamaya “Verified by Visa”, MasterCard için olanına ise “SecureCode” adı verilir. 
3D Secure sistemiyle yapılan alışverişin geçerli sayılabilmesi için; kart sahibinin, yapılan işlemi, banka tarafından kendine verilen sms şifresiyle onaylaması gerekiyor. Yani kredi kartı numaranız başkaları tarafından biliniyor olsa bile şifreniz sadece sizde olduğundan internet ortamında güvenli alışveriş yapabilirsiniz.

Alışveriş güvenliği ile ilgili herhangi sorunuz varsa müşteri hizmetlerimize bir e-posta gönderebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN

Lütfen bize yazın. Size en kısa zamanda cevap vereceğiz.

Gönderiliyor
Mogem Elektronik Ticaret ve Mağazacılık Hizmetleri Limited Şirketi 2007-2021

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?