İNSAN KAYNAKLARI

SGK TEŞVİK PROGRAMI

İnsan kaynakları hizmeti veren firmalar için SGK teşvik programı, eksiksiz, hatasız, hızlı ve kolayca teşvik hesaplama yapan mükellef bir yazılımdır.

Ücretsiz Dene
SGK Teşvik Programı İnsan Kaynakları

SGK Teşvikleri İnsan Kaynakları Açısından İşletmeye Kar Sağlayan Katma Değerli Bir Hizmettir.

SGK teşvikleri, İşkur teşvikleri ya da yatırım teşvikleri, gelir vergisi stopajı destekleri gibi doğrudan insan kaynaklarını etkilediği düşünüldüğünde, insan kaynakları SGK teşvik hesaplama konusuna daha fazla eğilmesi gerekmektedir. Bir işletme için satışlar nasıl kar getiriyorsa, insan kaynaklarının da tasarruf sağlayarak kar getirdiği unutulmamalıdır.

SGK Teşvik Programı

NEDEN SGK TEŞVİK PROGRAMI

Neden insan kaynakları SGK teşvik programı kullanmalı?

Eğer insan kaynakları hizmeti veren bir kuruluş iseniz muhtemelen bir SGK teşvik programı kullanıyorsunuzdur. Size sunmuş olduğumuz SGK teşvik hesaplama programı sadece teşvik hesaplama değil, teşvik simülasyonu, teşvikli personel takibi, sağlık raporu takibi ve onaylanması, iş kazası kontrolü, aylık işe giriş ve çıkışlar, tahakkuk, borç, emanet, müfredat kartı, potansiyel teşvik sorgulama gibi bir çok SGK aracı içerir.Katma değerli araçların olması işlerinizi kolaylaştıracaktır. Ayrıca bordro programı entegrasyonu da hem işlerinizi kolaylaştıracak hem de zamandan kazandıracaktır.

Bir işletmede insan kaynakları yöneticisi iseniz, SGK teşvik hesaplama programı ek bir zaman ya da personel ihtiyacı olmadan teşvik işlemleri yapmanızı sağlar. SGK teşvikleri kontrolünüz altında olur. İşletmenize SGK teşvik maliyetini düşürdüğünüz gibi, tam ve eksiksiz işlem yapmış olursunuz. SGK araçları da işlerinizi ayrıca kolaylaştırır.

TEŞVİK HESAPLAMA ÇOK KOLAY

SGK teşvik hesaplama programı ile işleriniz çok kolay.

Akıllı algoritma ile en kazançlı SGK teşvik hesaplama yapar. İşyerinin teşvik hesaplama işlemlerini bir kaç dakikada yapabilirsiniz.

Kurulum gerekmez, veri girişi gerekmez. Sadece tüm sicillerinizi sisteme bir kez tanımlayın. E-Bildirge şifrelerinizi girdiğiniz an sistem SGK’ya bağlanır ve işyeri bilgileri otomatik gelir. Bunun dışında personel tanımlama gibi herhangi bir veri girişine gerek yoktur. Her şey otomatik, her şey çok kolay…

SGK Teşvik Entegrasyonu
SGK Teşvik Hesaplanan Kanunlar

HER ZAMAN GÜNCEL

Tüm SGK teşvik kanunları hesaplanır

sgk-tesvik-programi-entegrasyon

BORDRO PROGRAMI ENTEGRASYONU

Bordro programınızı SGK teşvik programını entegre edin. İşlerinizi kolaylaştırın, zamandan kazanın.

Luca, Zirve, Orca, Mikro, Logo, Eta gibi muhasebe programlarına entegre ederek tüm mükelleflerinizin SGK teşvik hesaplama işlemlerini dosya oluşturmadan kolaylıkla yapın. SGK teşvik hesaplama işlemi bittikten sonra gerçekleşen değişiklikleri tekrar muhasebe programınıza gönderin. İşlerinizi kolaylaştırın, zamandan kazanın ve hataları engelleyin.

İNSAN KAYNAKLARINA NASIL KAZANÇ SAĞLADIĞIMIZI ÖĞRENİN !

Size SGK teşvik hesaplama programı hakkında daha fazla bilgi verebilmek için 20 dakikanızı bize ayırın. İnsan kaynaklarına nasıl kazanç sağladığımızı anında kanıtlayalım. Şimdi iletişim formunu doldurun ya da bizi arayın.

BİZE ULAŞIN

Lütfen bize yazın. Size en kısa zamanda cevap vereceğiz.

Gönderiliyor
SGK-TESVIK.COM 2024Turksab

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?