SGK TEŞVİK HESAPLAMA

İşler bu kadar kolay mı?
İşletmenizin maksimum teşviklerden faydalanması SGK teşvik hesaplama programı ile gerçekten çok kolay.

Ücretsiz Dene
SGK Teşvik Hesaplama

Akıllı Algoritma İle En Kazançlı SGK Teşvik Hesaplama Yapar

SGK teşviklerini hesaplama için hangi çalışanın hangi teşviklere girdiğini tespit etmek, ortalamalarını ve teşvik süresini takip etmek, üstelik avantajlı teşvikleri de gözden kaçırmamak…
Sizce mümkün mü?

Bir kaç dakikada çok kolay bir şekilde SGK teşvik hesaplama yaptığınızı düşünün. Üstelik akıllı algoritma sayesinde ne fazla sgk teşviklerini çok kolay ve çok hızlı yaptığınızı…

HER ZAMAN GÜNCEL

Tüm SGK Teşvik Kanunları Hesaplanır

SGK Teşvik Hesaplanan Kanunlar
sgk-tesvik-programi-hp-i4

TÜM İŞYERLERİ TEK PANELDE

İşletmenize ait tüm sicilleri tanımlayın.

Tüm sicillerinizi sisteme bir kez tanımlayın. E-Bildirge şifrelerinizi girdiğiniz an sistem SGK’ya bağlanır ve işyeri bilgileri otomatik gelir. Bunun dışında personel tanımlama gibi herhangi bir veri girişine gerek yoktur. Her şey otomatik, her şey çok kolay…

TÜM ZAMANLARDA TEŞVİK HESAPLAMA

Tüm zamanların sgk teşviklerini hesaplayın.

İşletmenizin geriye dönük tüm sgk teşviklerini hesaplayabilirsiniz. Dilerseniz tüm dönemleri hesaplayabilir, dilerseniz son altı ay veya cari ay hesaplayabilirsiniz.

Geriye dönük sgk teşvikleri artık alınamıyor olsa da, karşılaştırma yapmak istediğinizde ya da sgk teşvik kayıplarını tespit etmek istediğinizde sgk teşvik hesaplamayı çalıştırmanız yeterli.

SGK Teşvik Hesaplama Sihirbazı
SGK Teşvik Hesaplama Cari Ay

CARİ AY SGK TEŞVİK HESAPLAMA

Cari ayda SGK teşvik hesaplama için iş süreçlerinize uygun bir yöntem seçin.

Cari ay SGK teşvik hesaplamanız için bir çok yöntem var. İş süreçlerinize en uygun SGK teşvik hesaplama yöntemi belirleyin ve bir kaç dakika içinde sonuç alın.

  1. Otomatik Teşvik Hesaplama : Bu yöntem bildirge yüklemeden SGK teşvik hesaplamanızı yapmanızı sağlar. Bu yöntemin çalışma mantığı bir önceki verilerle, cari ay içerisinde giriş çıkışları hesaba katarak SGK teşvik hesaplama yapar. Bu SGK teşvik hesaplama yönteminin kritik ortalamada bulunan işyerlerinde eksik faydalanma olabileceğini unutmamalı. Cari ayda çalışma günü, kazanç ve yeni işe giren personelin maaş bilgisi olmaması hesaplamanın algoritmasını etkileyecektir.
  2. XML/TXT/XLS Dosya Yükleme : Bu yöntem en sık kullanılan yöntemlerden biridir. Aylık prim hizmet belgenizi XML, TXT veya excel dosyası yükleyerek yapabilirsiniz. MuhSGK’ya göndermeden önce dosyanızı yükleyerek SGK teşvik hesaplama yapabilirsiniz. Cari ay verileri tam olduğundan SGK teşvik hesaplama sonucu eksiksiz bir şekilde hesaplanır.
  3. Muhtasar Onay Bekleyen Belgelerden Teşvik Hesaplama : Bu yöntem de sık kullanılır. Aylık prim hizmet belgenizi MuhSGK’ya yüklemeniz yeterlidir. Hangi SGK teşvik kanun maddesi ile yüklediğiniz bir önemi yoktur. Sistem SGK’ya bağlanarak teşvik hesaplama yapar. SGK teşvik hesaplama yapıldıktan sonra yüklediğiniz dosyayı MuhSGK’ya tekrar göndermeli ve daha sonra onaylamalısınız. Bu yöntem ayrı lokasyonda süreç yöneten işletmeler için uygundur.
  4. Diğer Programlardan Veri Alarak Teşvik Hesaplama : Bu yöntem kullanmış olduğunuz Luca, Zirve, Orca, Mikro, Logo, ETA, SAP, Canias gibi muhasebe/ERP programından verileri çekerek SGK teşvik hesaplama yapar. Bir kez entegrasyon ayarlarını yapmanız yeterlidir. Bordoronuz hazır olduğunda kullanmış olduğunuz programı seçerek SGK teşvik hesaplama yapabilirsiniz. Entegrasyon sayesinde işlemler çok kolay yapılır ve kişisel hataları da engelleyebilirsiniz. Entegrasyonlar hakkında daha fazla bilgi edinin »

BİRKAÇ DAKİKADA SONUÇ

SGK teşvik hesaplama bir kaç dakikada size sonuçları verir.

SGK teşvik hesaplama işlemlerini yaptıktan sonra bir kaç dakikada sonuçları alırsınız. Hangi teşvik hesaplama yöntemini kullanırsanız kullanın çok kolay bir şekilde sonuç alın. Değişiklikleri gözlemleyin, SGK teşvik hesaplama raporunu bilgisayarınıza indirin. Bir programa entegrasyon yaptıysanız, değişiklikleri direk programınıza gönderin. İşler bu kadar kolay!

SGK Teşvik Hesaplama Sonucu

FİRMANIZA NASIL KAZANÇ SAĞLADIĞIMIZI ÖĞRENİN !

Size SGK teşvik hesaplama programı hakkında daha fazla bilgi verebilmek için 20 dakikanızı bize ayırın. Firmanıza nasıl kazanç sağladığımızı anında kanıtlayalım. Firmanızın maliyetlerini düşürmek ve daha fazla kazanç elde etmek için şimdi ziyaret talep formunu doldurun ya da bizi arayın.

BİZE ULAŞIN

Lütfen bize yazın. Size en kısa zamanda cevap vereceğiz.

Gönderiliyor
SGK-TESVIK.COM 2024Turksab

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?