KİMLER KULLANMALI

SGK TEŞVİK PROGRAMI

İşletmeler, mali müşavirler, insan kaynakları ve tüm sektörler için SGK teşvik hesaplama programı kolay, hızlı ve güvenilir mükellef bir yazılımdır.

Ücretsiz Dene
SGK Teşvik Programı Kimler İçin

SGK Teşvik Hesaplama Programı Firmanıza Kazanç Sağlar

SGK Teşvik Programı

Maksimum SGK Teşvik Hesaplama
SGK teşvik hesaplama programı maksimum fayda elde etmeniz için en iyi algoritmatik hesaplamayı yapar.  Böylelikle hiç bir teşviki kaçırmadığınız gibi alınabilecek en yüksek teşvik faydalanmış olursunuz.

SGK Teşvik Programı

Sabit Ücretlendirme İle Düşük Maliyet
SGK teşvik hesaplama programı dışarıdan aldığınız hizmet bedeli ile karşılaştırdığınızda çok daha düşük bir maliyet sağlar. Sabit ücretlendirme ile işletmenizin maliyetlerini düşürür.

SGK Teşvik Programı

SGK Yönetim Araçları
SGK teşvik hesaplama programı iş kazası, sağlık raporu, aylık işe giriş-çıkış, borç, emanet, müfredat kartı, potansiyel teşvik sorgulama gibi SGK yönetim araçlarını da içerir.

SGK Teşvik Programı

İŞLETMELER İÇİN SGK TEŞVİK PROGRAMI

Hangi ölçekte işletme olursanız olun SGK teşvik hesaplama programı size kazandırır.

10 çalışan veya 10.000 çalışan; hangi ölçekte işletme olursanız olun SGK teşvik hesaplama programı size kazanç sağlar. Her ölçekteki işletmeye uygundur. Kullanımı kolaydır, özel bir personel gerektirmez. Aylık işlemlerinizi bir kaç dakikada yapar. Mevzuata uygun en fazla teşvik almanızı sağlar ve teşvik kaçırmanızı engeller. SGK ile ilgili işlemlerin yapılması ve takip edilmesini kolaylaştıran araçları içerir. Ve kontrol sizdedir…

Daha fazla bilgi edinin »

MALİ MÜŞAVİRLER İÇİN SGK TEŞVİK PROGRAMI

SGK Teşvikleri Kaybetmeyin. Zaman Kaybetmeyin. Mükellef Kaybetmeyin.

Teşvik kaybetmeyin. SGK teşvik hesaplama manuel yapılacak bir iş değil. Mükellef sayısı ve çalışan sayısı arttıkça işler daha da zor. Bir mükellefte bir personelin teşvikini kaçırmanın maliyetini hesaplayın.

Zaman kaybetmeyin. Zamanınız asli muhasebe işleri için yetmezken bir de SGK teşvikleri için zaman kaybetmeyin.

Mükellef kaybetmeyin. Mükellef cebinden fazla para çıktığını öğrendiğinde bunun sorumlusu olarak kimi görecek? Elbette mali müşavirini.

Daha fazla bilgi edinin »

Mali Müşavirler İçin SGK Teşvik Programı
SGK Teşvik Programı İnsan Kaynakları

İNSAN KAYNAKLARI İÇİN SGK TEŞVİK PROGRAMI

SGK Teşvikleri İnsan Kaynakları Açısından İşletmeye Kar Sağlayan Katma Değerli Bir Hizmettir.

SGK teşvikleri, İşkur teşvikleri ya da yatırım teşvikleri, gelir vergisi stopajı destekleri gibi doğrudan insan kaynaklarını etkilediği düşünüldüğünde, insan kaynakları SGK teşvik hesaplama konusuna daha fazla eğilmesi gerekmektedir. Satışın kar getirdiği gibi, insan kaynaklarının da tasarruf sağlayarak kar getirdiği unutulmamalıdır.

Daha fazla bilgi edinin »

TÜM SEKTÖRLER İÇİN SGK TEŞVİK PROGRAMI

Her Sektör İçin Farklı Değerler Katan Özellikte Bir SGK Teşvik Programı.

Hangi sektörde ve hangi büyüklükte bir firma olursanız olun, SGK teşvik hesaplama programı ile firma içinde, özel bir kimseye ihtiyaç olmadan SGK teşviklerini kolaylıkla yapabilirsiniz.

SGK teşvik hesaplama bir kaç dakikada size sonuçları verir.

SGK teşvik hesaplama işlemlerini yaptıktan sonra bir kaç dakikada sonuçları alırsınız. Hangi teşvik hesaplama yöntemini kullanırsanız kullanın çok kolay bir şekilde sonuç alın. Değişiklikleri gözlemleyin, SGK teşvik hesaplama raporunu bilgisayarınıza indirin. Bir programa entegrasyon yaptıysanız, değişiklikleri direk programınıza gönderin. İşler bu kadar kolay!

Daha fazla bilgi edinin »

SGK Teşvik Sektörler

FİRMANIZA NASIL KAZANÇ SAĞLADIĞIMIZI ÖĞRENİN !

Size SGK teşvik hesaplama programı hakkında daha fazla bilgi verebilmek için 20 dakikanızı bize ayırın. Firmanıza nasıl kazanç sağladığımızı anında kanıtlayalım. Firmanızın maliyetlerini düşürmek ve daha fazla kazanç elde etmek için şimdi ziyaret talep formunu doldurun ya da bizi arayın.

BİZE ULAŞIN

Lütfen bize yazın. Size en kısa zamanda cevap vereceğiz.

Gönderiliyor
SGK-TESVIK.COM 2024Turksab

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?