SGK TEŞVİK ENTEGRASYONU

SGK teşvik entegrasyonu bildirge hazırlamanıza gerek kalmadan kullandığınız programdan verileri alarak teşvik hesaplama yapın. Değişiklikleri tekrar programınıza gönderin.

Ücretsiz Dene
SGK Teşvik Entegrasyonu

Kendi Programınıza Entegre edin. Zamandan Kazanın, Kişisel Hatalardan Kurtulun

SGK teşvik programı ile teşvik hesaplama yapıldıktan sonra SGK’ya bildirgeler direk yüklenebiliyordu. MuhSGK ile birlikte teşvik hesaplaması yapılmış bildirge yükleme kaldırıldı. Bu daha fazla zaman kaybına sebep olduğu gibi kişisel hatalara da imkan verdi.

SGK teşvik entegrasyonu ile kullandığınız muhasebe programı, ERP ya da HR programınıza entegre edin. Zamandan kazanın, hataları ortadan kaldırın.

sgk-tesvik-programi-entegrasyon

SGK TEŞVİK ENTEGRASYONU

SGK teşvik entegrasyonu ile zamandan kazanın.

Luca, Zirve, Orca, Mikro, Logo, Eta, SAP, Canias gibi programlara entegre ederek tüm işyerlerinizin SGK teşvik hesaplama işlemlerini dosya oluşturmadan kolaylıkla yapın. SGK teşvik hesaplama işlemi bittikten sonra gerçekleşen değişiklikleri tekrar programınıza gönderin. İşlerinizi kolaylaştırın, zamandan kazanın ve hataları engelleyin.

ENTEGRASYON TANIMLARI

SGK teşvik entegrasyonu için muhasebe kullanıcı tanımlarınızı yapın.

Luca, Zirve, Orca, Mikro, Logo, Eta, SAP, Canias gibi programlarının bazısı web tabanlı çalışır, bazı da masa üstü uygulama şeklinde çalışır. Web tabanlı çalışan programların entegrasyonu için, programın yetkili kullanıcı şifrelerini tanımlamanız yeterlidir. Masa üstü uygulama programlarında durum biraz farklıdır. Programınızın SQL veritabanına ulaşabilecek bir yapı olması lazım. Sabit IP ve SQL entegrasyonu yapıldıktan sonra SGK teşvik çalışması yapabilirsiniz.

SGK Teşvik Entegrasyonu
SGK Teşvik Entegrasyonu

İŞYERİ EŞLEŞMESİ

SGK teşvik programındaki işyerleri ile muhasebe programınızdaki işyerleri eşleşir.

SGK teşvik entegrasyonunu yaptığınızda muhasebe programınızda aktif kayıtlı işyerlerini alır ve SGK teşvik programında tanımlı işyerleri ile eşleştirir. Bir kez entegrasyon yapmanız yeterlidir. Daha sonra muhasebe programına eklenen bir işyeri olursa işyerlerini güncellemeniz gerekir. Eğer SGK teşvik programına tanımladığınız işyeri ise ve muhasebe programınızdan alınan işyerlerinden biri ise herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

ENTEGRASYONLA TEŞVİK HESAPLAMA

SGK teşvik entegrasyonu ile teşvik hesaplamanızı yapın.

Cari ay SGK teşvik hesaplama için kullanmış olduğunuz muhasebe programında bordronuzu hazırlayın. Daha sonra SGK teşvik programından teşvik hesaplama car ay adımından entegrasyon sağladığınız programı seçin ve teşvik hesaplamayı çalıştırın. Teşvik hesaplama sonucunda oluşan raporu daha sonra yine kullanmış olduğunuz muhasebe programına gönderin. Değişiklik olan personellerin kartında teşvik kanun maddelerini güncellemiş olacaksınız. Çok kolay, çok hızlı ve hatasız işlemin keyfini yaşayın.

SGK Teşvik Entegrasyonu

FİRMANIZA NASIL KAZANÇ SAĞLADIĞIMIZI ÖĞRENİN !

Size SGK teşvik hesaplama programı hakkında daha fazla bilgi verebilmek için 20 dakikanızı bize ayırın. Firmanıza nasıl kazanç sağladığımızı anında kanıtlayalım. Firmanızın maliyetlerini düşürmek ve daha fazla kazanç elde etmek için şimdi ziyaret talep formunu doldurun ya da bizi arayın.

BİZE ULAŞIN

Lütfen bize yazın. Size en kısa zamanda cevap vereceğiz.

Gönderiliyor
SGK-TESVIK.COM 2024Turksab

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?