İŞLETMELER

SGK TEŞVİK PROGRAMI

İşletmeler SGK teşvik hesaplama programı ile kendi bünyelerinde kimseye ihtiyaç olmadan SGK teşviklerini kolaylıkla yapabilirler.

Ücretsiz Dene
SGK Teşvik Programı İşletmeler

SGK Teşvik Hesaplama Programı Firmanıza Kazanç Sağlar

SGK Teşvik Programı

Maksimum SGK Teşvik Hesaplama
SGK teşvik hesaplama programı maksimum fayda elde etmeniz için en iyi algoritmatik hesaplamayı yapar.  Böylelikle hiç bir teşviki kaçırmadığınız gibi alınabilecek en yüksek teşvik faydalanmış olursunuz.

SGK Teşvik Programı

Sabit Ücretlendirme İle Düşük Maliyet
SGK teşvik hesaplama programı dışarıdan aldığınız hizmet bedeli ile karşılaştırdığınızda çok daha düşük bir maliyet sağlar. Sabit ücretlendirme ile işletmenizin maliyetlerini düşürür.

SGK Teşvik Programı

SGK Yönetim Araçları
SGK teşvik hesaplama programı iş kazası, sağlık raporu, aylık işe giriş-çıkış, borç, emanet, müfredat kartı, potansiyel teşvik sorgulama gibi SGK yönetim araçlarını da içerir.

SGK Teşvik Programı

NEDEN SGK TEŞVİK PROGRAMI

Neden işletmeler SGK teşvik programı kullanmalı?

Teşviklerden eksiksiz faydalanıyor dahi olsanız, aylık hizmet ücreti açısından ‘SGK Teşvik Hesaplama Programı’ çok daha ekonomiktir.

İş sürecine bakacak olursak dışarıdan hizmet aldığınızda, süreci kendi kontrolünüzde yürütemezsiniz. Her zaman birilerine bağımlı kalırsınız. Oysa ‘SGK Teşvik Hesaplama Programı’ kimseye bağımlı olmadan tüm işlemlerinizi yapmanızı sağlar. Üstelik bir kaç dakikada…

Dışarıdan aldığınız hizmette size sadece teşvikli personelin kanun maddelerini söyler. ‘SGK Teşvik Hesaplama Programı’ ise size bir yönetim paneli verir. Tüm sicillerinizi bir panelde yönetmenizi sağlar. Üstelik SGK teşvik hesaplamanın yanı sıra emanet hesabı, borç görüntüleme, müfredat kartı, teşvikli personel listesi, potansiyel teşvik sorgulama gibi SGK araçlarını ve raporları verir.

Geriye dönük teşvik düzeltme artık olmadığından ister bünyenizde takip edin ister dışarıdan hizmet listenizi alın. Listeniz eksiksiz dahi olsa bundan emin olamazsınız. ‘SGK Teşvik Hesaplama Programı’ ise sizin kontrolünüzde ve yapılan işlemin doğruluğundan emin olursunuz.

İŞLETMELER İÇİN TEŞVİK PROGRAMI

Hangi ölçekte işletme olursanız olun SGK teşvik hesaplama programı size kazandırır.

10 çalışan veya 10.000 çalışan; hangi ölçekte işletme olursanız olun SGK teşvik hesaplama programı size kazanç sağlar. Her ölçekteki işletmeye uygundur. Kullanımı kolaydır, özel bir personel gerektirmez. Aylık işlemlerinizi bir kaç dakikada yapar. Mevzuata uygun en fazla teşvik almanızı sağlar ve teşvik kaçırmanızı engeller. SGK ile ilgili işlemlerin yapılması ve takip edilmesini kolaylaştıran araçları içerir. Ve kontrol sizdedir…

SGK Teşvik Programı
SGK Teşvik Entegrasyonu

TEŞVİK HESAPLAMA ÇOK KOLAY

SGK teşvik hesaplama programı ile işleriniz çok kolay.

Akıllı algoritma ile en kazançlı SGK teşvik hesaplama yapar. İşletmenizin teşvik hesaplama işlemlerini bir kaç dakikada yapabilirsiniz.

Kurulum gerekmez, veri girişi gerekmez. Sadece tüm sicillerinizi sisteme bir kez tanımlayın. E-Bildirge şifrelerinizi girdiğiniz an sistem SGK’ya bağlanır ve işyeri bilgileri otomatik gelir. Bunun dışında personel tanımlama gibi herhangi bir veri girişine gerek yoktur. Her şey otomatik, her şey çok kolay…

HER ZAMAN GÜNCEL

Tüm SGK teşvik kanunları hesaplanır

SGK Teşvik Hesaplanan Kanunlar
sgk-tesvik-programi-entegrasyon

MUHASEBE PROGRAMI ENTEGRASYONU

Muhasebe programınızı SGK teşvik programını entegre edin. İşlerinizi kolaylaştırın, zamandan kazanın.

Luca, Zirve, Orca, Mikro, Logo, Eta, SAP, Canias gibi muhasebe programlarına entegre ederek işletmenizin SGK teşvik hesaplama işlemlerini dosya oluşturmadan kolaylıkla yapın. SGK teşvik hesaplama işlemi bittikten sonra gerçekleşen değişiklikleri tekrar muhasebe programınıza gönderin. İşlerinizi kolaylaştırın, zamandan kazanın ve hataları engelleyin.

FİRMANIZA NASIL KAZANÇ SAĞLADIĞIMIZI ÖĞRENİN !

Size SGK teşvik hesaplama programı hakkında daha fazla bilgi verebilmek için 20 dakikanızı bize ayırın. Firmanıza nasıl kazanç sağladığımızı anında kanıtlayalım. Firmanızın maliyetlerini düşürmek ve daha fazla kazanç elde etmek için şimdi ziyaret talep formunu doldurun ya da bizi arayın.

BİZE ULAŞIN

Lütfen bize yazın. Size en kısa zamanda cevap vereceğiz.

Gönderiliyor
SGK-TESVIK.COM 2024Turksab

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?