SGK POTANSİYEL TEŞVİK SORGULAMA

SGK potansiyel teşvik sorgulama, personel işe almadan önce hangi teşvikten ne tutarda yararlanabileceğini öğrenebilmenizi sağlar. Böylelikle aday değerlendirmenizi SGK teşvik kazancına göre de yapabilirsiniz.

Ücretsiz Dene
SGK Potansiyel Teşvik Sorgulama

Personel İşe Almadan Önce Firmanıza SGK Teşvik Kazancını Öğrenin

İstihdamın artmasını ve işsizliğin azalmasını sağlamak amacıyla SGK’nın, belirli kanunlara göre çok sayıda işvereni ve çalışanı teşviklerle destekler. İstihdamın artırılmasında etkisi olan şirketler, sigorta priminde teşvik, destek ve indirimden faydalanabilirler. Teşviklerden yararlanmak için çalışan sayısında belirli bir sınır yoktur, küçük veya büyük çaplı tüm işyerleri bu hakka sahiptirler.

Her geçen gün artan işletme maliyetleri, firmaların işletme giderlerine daha fazla  dikkat etmesini gerektiriyor. Bu maliyetlerden en yüksek olanı personel giderleri ve personellerin SGK prim ödemeleridir. Bundan dolayı SGK teşviklerinden daha fazla faydalanmak için personel alımlarında, alınacak personelin teşvikli olması daha fazla önem kazanmaktadır. SGK potansiyel teşvik sorgulama size tek panelden tüm sicillerinize göre adayların SGK teşviklerini kontrol etmenizi sağlar.

SGK Potansiyel Teşvik Sorgulama

POTANSİYEL TEŞVİK SORGULAMA

SGK potansiyel teşvik sorgulama ile SGK teşviklerinden daha fazla faydalanın.

İşletmenize personel almadan önce SGK potansiyel teşvik sorgulama yaparak sorgulama yapılan tarihe göre teşvikten faydalanıp faydalanmadığını, eğer teşviklerden faydalanabiliyorsa, işe alınacak adayın SGK teşviklerini, teşvik süresini, teşvik ortalamasını öğrenebilirsiniz. Tek panelden tüm işyerleriniz için bu sorgulamayı kolaylıkla yapabilirsiniz.

TOPLU POTANSİYEL TEŞVİK SORGULAMA

İşe alım sirkülasyonu çok olan firmalarda SGK potansiyel teşvik sorgulamayı toplu yapın.

Özellikle personel işe alımları çok olan firmalarda adayların tek tek potansiyel teşvik sorgulamalarını yapmak büyük zaman kaybına sebep oluyor. Toplu potansiyel teşvik sorgulama ile tek seferde tüm adayların teşvik raporunu alabilirsiniz. Böylelikle aday seçimlerinizi yaparken kolaylıkla teşvik durumlarına göre tüm adayları tek listede görebilirsiniz.

SGK Potansiyel Teşvik Sorgulama Toplu

FİRMANIZA NASIL KAZANÇ SAĞLADIĞIMIZI ÖĞRENİN !

Size SGK teşvik hesaplama programı hakkında daha fazla bilgi verebilmek için 20 dakikanızı bize ayırın. Firmanıza nasıl kazanç sağladığımızı anında kanıtlayalım. Firmanızın maliyetlerini düşürmek ve daha fazla kazanç elde etmek için şimdi ziyaret talep formunu doldurun ya da bizi arayın.

BİZE ULAŞIN

Lütfen bize yazın. Size en kısa zamanda cevap vereceğiz.

Gönderiliyor
SGK-TESVIK.COM 2024Turksab

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?