SGK TEŞVİK RAPORLARI

SGK teşvik raporları, verilerinizi zahmetsizce yakalamak ve analiz etmek için işlerinizi kolaylaştırır. Verilere dayalı kararlar almanızı sağlar.

Ücretsiz Dene
SGK Teşvik Raporları

Verileri analiz edin ve verilere dayalı kararlar alın.

Daha fazla deneyim oluşturmak için SGK verilerinizden yararlanarak SGK teşvik raporları alın. Hızlı iç görüler için özel olarak hazırlanmış raporlar, dönemsel ve şirket bazlı raporlar oluşturun ve kontrolü elinize alın. Teşvik raporu dışında borç, emanet, müfredat kartı, teşvikli personel listesi gibi SGK araçlarına dayalı raporları da SGK teşvik hesaplama programından alın.
Artık arkanıza yaslanın, rahatlayın ve veri toplayın!

SGK Teşvik Raporu

SGK TEŞVİK İCMAL

Hesaplanmış SGK teşviklerini tüm zamanlı görün, raporu indirin.

SGK teşvik hesaplama ile tüm dönemlerde bildirilen teşvik, hesaplanan teşvik ve fark teşvik olarak raporlar alabilirsiniz. Bu raporu excel olarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Raporu silseniz dahi, SGK teşvik hesaplamayı çalıştırdığınızda son duruma göre SGK’dan verilerinizi alarak size yeni teşvik raporu hazırlar.

SGK TEŞVİK CARİ AY

Cari ayda SGK teşvik hesaplama yaptıktan sonra personel bazlı SGK teşvik raporu alın.

SGK teşvik hesaplama programı kullanmış olduğunuz herhangi bir SGK teşvik hesaplama yöntemi ile cari ay SGK teşvik raporunu oluşturur. Cari ay teşvik raporunuzda SGK teşviklerini personel bazlı size raporlar. Raporda SGK teşvik kanun maddelerine göre bir özet, olması gereken teşvik kanunlarına göre personel listesi, bildirilen teşvik listesine göre değiştirilmesi gereken personelleri ayrıca veren listeyi içerir.

SGK Teşvik Hesaplama Sonucu
sgk-tesvik-programi-hp-i6

DÖNEMSEL SGK TEŞVİK RAPORU

Firma ve firma grubu bazında dönemler arası SGK teşvik raporu alın.

Dönemler arası bildirilen teşvik, hesaplanan teşvik ve fark teşvik olarak firma ve firma grubu bazında raporlar alabilirsiniz. Bu raporu excel olarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

GRUP FİRMA TEŞVİK RAPORU

Grup firmaların SGK teşvik raporunu tek liste olarak alın.

Grup firmaların cari ay SGK teşviklerini tek liste olarak raporlayabilmenizi sağlar. Tek listede firma başlığı altında hesaplanan teşvik kanunlarına göre personel listesini alabilirsiniz. Grup firmalarda ayrı ayrı teşvik raporu almak yerine tek raporda tüm listeyi alın.

SGK Teşvik Raporları
SGK Teşvik Raporları

TEŞVİKLİ PERSONEL RAPORU

Teşvikli personel raporu ile teşvik bitiş tarihi ve ortalamalarını takip edin.

İşyerinizdeki teşvikli personellerinizi takip edin. Hangi personeller hangi teşviklerden faydalanabiliyor, SGK teşviklerinden faydalanabilmesi için çalışan ortalamasını ve teşvik bitiş tarihini görün.

AYLIK İŞE GİRİŞ VE ÇIKIŞ

Aylık işe giriş çıkış raporunu ve işe giriş çıkış bildirgelerini alabilirsiniz.

SGK yönetim sistemi sadece SGK teşvik hesaplama programı değil, SGK ile ilgili birçok işlemi tek panelden yönetebildiğiniz mükellef bir programdır. Firmanızda aylık işe giren ve çıkan personellerin listesini alabilirsiniz. Dilerseniz personelin işe giriş veya işten çıkış bildirgesini pdf olarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

SGK Teşvik Raporları
SGK Teşvik Raporları

SGK ARAÇLARI RAPORU

SGK'da ihtiyaç duyduğunuz birçok listeyi SGK teşvik programından alın.

SGK’da ihtiyacınız olan bir çok verinin raporunu SGK yönetim sisteminden alabilirsiniz. Borç raporu, emanet raporu, geçmiş dönem bildirge raporu, tahakkuk raporu gibi raporları tüm sicilleriniz için tek panelden yönetin.

FİRMANIZA NASIL KAZANÇ SAĞLADIĞIMIZI ÖĞRENİN !

Size SGK teşvik hesaplama programı hakkında daha fazla bilgi verebilmek için 20 dakikanızı bize ayırın. Firmanıza nasıl kazanç sağladığımızı anında kanıtlayalım. Firmanızın maliyetlerini düşürmek ve daha fazla kazanç elde etmek için şimdi ziyaret talep formunu doldurun ya da bizi arayın.

BİZE ULAŞIN

Lütfen bize yazın. Size en kısa zamanda cevap vereceğiz.

Gönderiliyor
SGK-TESVIK.COM 2024Turksab

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?