SGK TEŞVİK SİMÜLASYONU

Personel ortalamanızdan sgk teşvik kayıplarınız var mı? Yeni personel alımınızda sgk teşvik kazancınız nedir? Ya da personel çıkartırsanız ne kadar sgk teşvik kaybınız var? Tüm bu soruların cevabını SGK teşvik simülasyonu ile alabilirsiniz ve size planlama yapmanıza yardımcı olur.

Ücretsiz Dene
SGK Teşvik Simülasyonu

İşyerinizin Çalışan Sayısı SGK Teşvikleri Açısından Çok Önemlidir

Devlet güçlü bir ekonomi için çeşitli teşvikler verir. Bunlardan biri de SGK İstihdam teşvikleridir. Şirketlerin büyümesi, istihdamın artmasını ve işsizliğin azalmasını belirli kanunlara çerçevesinde işvereni ve çalışanı teşviklerle destekler.

SGK Teşvikleri; İstihdamın artmasını ve işsizliğin azalmasını sağlamak amacıyla SGK’nın, belirli kanunlara göre çok sayıda işvereni ve çalışanı teşviklerle desteklemesidir. İstihdamın artırılmasında etkisi olan şirketler, Sigorta Priminde teşvik, destek ve indirimden faydalanabilirler. Teşviklerden yararlanmak için çalışan sayısında belirli bir sınır yoktur, yani küçük veya büyük çaplı tüm işyerleri bu hakka sahiptirler.

SGK teşvikleri daha fazla faydalanmak için istihdamı arttırmanız ve koşulları her zaman sağlamanız çok önemlidir.
SGK teşvik simülasyonu işyerinizi kontrol etmenize yardımcı olur.

SGK Teşvik Simülasyonu
  • Referans Dönem, son teşvik hesaplaması yapılan dönemdir. Simülasyon bu dönem esas alınarak hesaplanır.
  •  Yeni işe alınacak personel’in teşviklere uygun olup/olmadığı önemsenmemiş, sadece çalışan sayısına olan etkisi ile mevcut personellerden kaç kişinin teşvik kapsamına gireceği hesaplanmıştır.
  •  Bilgilendirme amaçlıdır.

PLANLAMA YAPIN

SGK teşvik simülasyonu ile personel sayınızı planlayın

İşyerlerinde personel sayısı ihtiyaçlara göre planlanır. Bu planlamada SGK teşviklerini de dikkate almak gerekir. Personel istihdamın çok olduğu işyerlerinde bu daha da önemlidir. Özellikle işe giriş çıkışların çok olduğu işyerlerinde bu daha da kritiktir. SGK teşvikleri geçen yılın personel ortalaması ve her personelin işe girişinden önceki altı ayın ortalaması dikkate alınarak hesaplanır. Gündelik işlerin arasında SGK teşvikleri açısından bu husus dikkate alınmadığından ya da takip edilmediğinden bazen alınabilecek daha fazla SGK teşvik kaçmış olur. SGK teşvik simülasyonu personel ortalamanızın işe giriş ve çıkışlarında etkisinin nasıl olduğunu görmenizi sağlar.

FİRMANIZA NASIL KAZANÇ SAĞLADIĞIMIZI ÖĞRENİN !

Size SGK teşvik hesaplama programı hakkında daha fazla bilgi verebilmek için 20 dakikanızı bize ayırın. Firmanıza nasıl kazanç sağladığımızı anında kanıtlayalım. Firmanızın maliyetlerini düşürmek ve daha fazla kazanç elde etmek için şimdi ziyaret talep formunu doldurun ya da bizi arayın.

BİZE ULAŞIN

Lütfen bize yazın. Size en kısa zamanda cevap vereceğiz.

Gönderiliyor
SGK-TESVIK.COM 2024Turksab

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?