MALİ MÜŞAVİRLER

SGK TEŞVİK PROGRAMI

Mükelleflerinizin SGK Teşvikleri için artık endişe etmenize gerek yok. Mali müşavirler için SGK teşvik programı ile eksiksiz, hatasız, hızlı ve kolayca hesaplayın.

Ücretsiz Dene
Mali Müşavirler İçin SGK Teşvik Programı

KAYBETMEYİN !
SGK Teşvikleri Kaybetmeyin. Zaman Kaybetmeyin. Mükellef Kaybetmeyin.

Biliyoruz muhasebe işi hiç kolay değil. Belli bir dönem ve zaman içerisinde tüm mükelleflerinizin muhasebesel işlemlerini yapmak zorundasınız. Kısıtlı zamanda bu kadar işle uğraşırken hiç olmazsa SGK teşvikleri ile vakit kaybetmeyin. Mükelleflerinizin arasında mekik dokurken arada SGK işlemlerinizi de halledin. Ofisde, otobüste, mükellefte, vergi dairesinde, nerede olursanız olun cepten, tabletten, bilgisayardan dakikalar içerisinde eksiksiz ve kolaylıkla SGK Teşvik Hesaplama Programı ile teşvik hesaplamasını yapın.

Teşvik kaybetmeyin. SGK teşvik hesaplama manuel yapılacak bir iş değil. Mükellef  sayısı ve çalışan sayısı arttıkça işler daha da zor. Bir mükellefte bir personelin teşvikini kaçırmanın maliyetini hesaplayın.

Zaman kaybetmeyin. Zamanınız asli muhasebe işleri için yetmezken bir de  SGK teşvikleri için zaman kaybetmeyin.

Mükellef kaybetmeyin. Mükellef cebinden fazla para çıktığını öğrendiğinde bunun sorumlusu olarak kimi görecek? Elbette mali müşavirini.

SGK Teşvik Programı

NEDEN SGK TEŞVİK PROGRAMI

Neden mali müşavirler SGK teşvik programı kullanmalı?

SGK teşvik hizmeti veren danışmanlar gelir elde ederken, mali müşavir bir masraf olarak görmektedir. Oysa SGK teşvik hesaplama programı mali müşavirler için gelir modelidir, gider değil.

Mükelleflerinizle çalışmak için bir çok danışman firma SGK teşvikleri konusunda görüşmeler yapıyor. Kaçan teşvik olduğunu öğrendiğinde mükellef kimi sorumlu tutacak?

Belki manuel SGK teşviklerini takip etmeye çalışıyorsunuz. Her hâlükârda teşvik kaçırmanızın çok muhtemel olduğu bu işlem için ne kadar zaman harcıyorsunuz? Harcadığınız zaman SGK teşvik programı ücretinden daha mı değersiz?

TEŞVİK HESAPLAMA ÇOK KOLAY

SGK teşvik hesaplama programı ile işleriniz çok kolay.

Akıllı algoritma ile en kazançlı SGK teşvik hesaplama yapar. İşyerinin teşvik hesaplama işlemlerini bir kaç dakikada yapabilirsiniz.

Kurulum gerekmez, veri girişi gerekmez. Sadece tüm sicillerinizi sisteme bir kez tanımlayın. E-Bildirge şifrelerinizi girdiğiniz an sistem SGK’ya bağlanır ve işyeri bilgileri otomatik gelir. Bunun dışında personel tanımlama gibi herhangi bir veri girişine gerek yoktur. Her şey otomatik, her şey çok kolay…

SGK Teşvik Entegrasyonu
SGK Teşvik Hesaplanan Kanunlar

HER ZAMAN GÜNCEL

Tüm SGK teşvik kanunları hesaplanır

sgk-tesvik-programi-entegrasyon

MUHASEBE PROGRAMI ENTEGRASYONU

Muhasebe programınızı SGK teşvik programını entegre edin. İşlerinizi kolaylaştırın, zamandan kazanın.

Luca, Zirve, Orca, Mikro, Logo, Eta gibi muhasebe programlarına entegre ederek tüm mükelleflerinizin SGK teşvik hesaplama işlemlerini dosya oluşturmadan kolaylıkla yapın. SGK teşvik hesaplama işlemi bittikten sonra gerçekleşen değişiklikleri tekrar muhasebe programınıza gönderin. İşlerinizi kolaylaştırın, zamandan kazanın ve hataları engelleyin.

MALİ MÜŞAVİRLERE NASIL KAZANÇ SAĞLADIĞIMIZI ÖĞRENİN !

Size SGK teşvik hesaplama programı hakkında daha fazla bilgi verebilmek için 20 dakikanızı bize ayırın. Mali müşavirlere nasıl kazanç sağladığımızı anında kanıtlayalım. Şimdi iletişim formunu doldurun ya da bizi arayın.

BİZE ULAŞIN

Lütfen bize yazın. Size en kısa zamanda cevap vereceğiz.

Gönderiliyor
SGK-TESVIK.COM 2024Turksab

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?