SGK VİZİTE SİSTEMİ

SGK vizite sistemi tüm sicilleriniz için SGK’dan tek tek girip takip ve işlem yapmanıza gerek bırakmadan personellere ait iş görmezlik rapor işlemlerini tek panelden yapmanızı sağlar. SGK vizite sistemi hastalık, analık, iş kazası sağlık raporlarını gözlemleme ve onaylama işlemlerini yapın.

Ücretsiz Dene
SGK Teşvik Vizite

Personellerin İstirahatli Olduğu Sürelerde Çalışmadıklarının SGK’ya Bildirilmesi İşlemleri

İstirahat raporları, personelin hastalanması, kaza geçirmesi veya başka bir sağlık sorunu nedeni ile şirket doktoru, aile hekimi veya hastane hekimleri tarafından yazılan iş görmezlik raporlarıdır. Rapor sürelerine ilişkin yasal bildirimin raporu veren kurum tarafından SGK vizite giriş sistemine işlenmesi gerekmektedir. Personelin istirahat süresinde çalışmadıklarına dair bildirimlerin, istirahat süresinin bittiği tarihi içine alan ilgili ayın içerisinde onaylanması gerekmektedir. SGK’ya bildirilmemesi halinde idari para cezası kesilmektedir. SGK vizite zamanında gerçekleştirilmeyen bildirimler sebebiyle para cezaları ile karşılaşmamak için takip edilmesini ve onaylama işlemlerinizi yapmanızı sağlayan sistemdir.

SGK vizite sistemi ile çalışanlara ait iş göremezlik rapor bilgilerinin temin edilmesi ve rapora ilişkin çalışılmadığına dair bildirim işleminin yapılması işlemlerini tüm işyerleriniz için tek panelden yapabilirsiniz. Bildirilmemiş raporları takip edebilir, alınan raporun iş kazası olarak mı hastalık olarak mı kayıtlara geçtiğini görebilirsiniz.

sgk-tesvik-programi-hp-i7

SGK VİZİTE SİSTEMİ

SGK vizite ile personelin çalışılmadığına dair bildirim girişlerini yapın.

SGK vizite sistemi tüm sicilleriniz için SGK’dan tek tek girip takip ve işlem yapmanıza gerek bırakmadan personellere ait iş görmezlik rapor işlemlerini tek panelden yapmanızı sağlar. Personellerinize ait sağlık raporu ve iş kazası ve meslek hastalıkları vizite taraması yaparak onaylanmış ve arşiv raporlarınıza ulaşabilir ya da onaylanmamış raporlarınızı onaylayabilirsiniz.

OTOMATİK İŞ KAZASI BİLDİRİMİ

İş kaza bildirimlerini otomatik alın

İş kazası raporlarını artık kaçırmayacaksınız. Otomatik iş kazası bildirimi sizi sürekli SGK sistemlerine girip kontrol etmekten kurtarır. SGK Yönetim Sistemi sizin için her gece iş kazası kontrollerini yapar ve sisteme tanımladığınız e-posta hesabınıza otomatik mail gönderir.

SGK Teşvik Otomatik İş Kazası Bildirimi
SGK Teşvik Vizite Raporu

SGK VİZİTE RAPORLARI

Tüm işyerleriniz için SGK vizite raporları

SGK vizite sistemi ile hastalık, analık, iş kazası, meslek hastalığı raporlarını alabilirsiniz. Arşiv, onaylanmış, onaylanmamış tüm raporları takip edebilirsiniz. Özellikle işyeri sayısı çok olan firmalar için SGK vizite işlemlerini çok kolaylaştırır.

FİRMANIZA NASIL KAZANÇ SAĞLADIĞIMIZI ÖĞRENİN !

Size SGK teşvik hesaplama programı hakkında daha fazla bilgi verebilmek için 20 dakikanızı bize ayırın. Firmanıza nasıl kazanç sağladığımızı anında kanıtlayalım. Firmanızın maliyetlerini düşürmek ve daha fazla kazanç elde etmek için şimdi ziyaret talep formunu doldurun ya da bizi arayın.

BİZE ULAŞIN

Lütfen bize yazın. Size en kısa zamanda cevap vereceğiz.

Gönderiliyor
SGK-TESVIK.COM 2024Turksab

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?