MOGEM HAKKINDA

Mogem 2007’den bu yana konvansiyonel ve e-ticaret merkezli
çok yönlü ürün ve hizmet pazarlaması yapmaktadır.

Mogem Limited

45 Yıl...

Türkiye’nin bir çok iline hırdavat ürünleri ve bağlantı elemanları pazarlayan Tahtakale’de yetişmiş genç Dursun Celal Yapıcı tarafından 1977 yılında kendi işini kurmasıyla ilk temeller atıldı. Yapıcı Hırdavat olarak kurulan firma 1998’e kadar Tahtakale’de ticarete devam ederken İstoç Ticaret Merkezin’de kendi binasında da satışlara başladı. Aynı yıllarda bilgisayar hizmetleri de vermeye başladı.  Bilgisayar ve internet teknolojilerindeki deneyimler ve konvansiyonel ticaret deneyimleri bir araya gelince 2007’de Mogem Elektronik Ticaret ve Mağazacılık Hizmetleri Limited Şirketi kuruldu.

Mogem ilk başlangıcını Gross Depot markasıyla fabrikalara, atölyelere ve profesyonel kullanıcılara e-ticaret sitesi ve çağrı merkezi ile endüstriyel ürünler pazarlamaya başladı. Ancak o yıllar internet satışları bireysel olarak biraz yol almış olsa da sanayi tarafında henüz kabul görmemişti. 2013 yılında  nalbur ve yapı marketlere toptan satış yaparak yoluna devam etti.

Teknoloji ve internette olan gelişmeler, yaşantımızda ve ticaretimizde sebep olduğu büyük değişimler, yeni şeyler yapmanın gerekliliğini ortaya çıkardı. Üstelik durmadan, devamlı yeni şeyler…

Mogem tüm avantajlarıyla iş yapma şeklini buna göre düzenledi. Konvansiyonel iş yapma modellerinden çok farklı, kendine özgü bir iş modeli geliştirdi.

İşte bu anlayışla Mogem olarak yeni nesil iş yapma modelimizi çalışanlarımıza, danışmanlarımıza, tedarikçilerimize, müşterilerimize ve hizmet üreten diğer firmalarla paylaştık ve onlarla etkin bir etkileşim içerisinde olduk. Geleceğin vizyonuyla belirlediğimiz stratejilerimiz bizlere birlikte hareket etme kabiliyeti kazandırdı, birlikte kazanmayı öğretti.

Bu vizyonu paylaşan ve özveriyle çalışan tüm ekibimize, müşterilerimize ve tüm paydaşlarımıza teşekkür ediyoruz.

Değişimi anlamak…
“İnternetin gücünün yeni bilgi dünyasında, ülke ekonomisinde, yaşantımızda, alışkanlıklarımızda, eğlence anlayışımızda, alışverişlerimizde bu kadar büyük değişimlere sebep olabileceğini düşünmüş müydünüz?”

Daha fazla bilgi için kurumsal web sitemizi ziyaret edin.
https://www.mogem.com.tr

BİZE ULAŞIN

Lütfen bize yazın. Size en kısa zamanda cevap vereceğiz.

Gönderiliyor
SGK-TESVIK.COM 2024Turksab

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?