SGK TEŞVİK HAKKINDA

Üretici ve hizmet veren firmalarımızın, insan kaynakları ve mali müşavirlerimizin
aylık 31.000+ işyerinin teşviklerinin hesapladığı bir sistemin sizlere değer katacağından emin olabilirsiniz.

SGK TEŞVİK HAKKINDA

SGK teşviklerinin artması ile birlikte manuel hesaplamanın ve teşviklerin takibi de zorlaştı. Bu ihtiyacı karşılamak için yapılan SGK Teşvik ilk geliştirilen yazılımlardan biridir. Geçen zaman içerisinde yeni çıkan SGK teşvikleri olsun, teşvik hesaplama dışında ihtiyaç olan diğer araçlar olsun devamlı geliştirildi.

MÜŞTERİ MUTLULUĞU
SGK TEŞVİK’TE BİR STANDARTTIR

SGK Teşvik ile çalışmaktan mutluluk duyacağınız aşkla işimizi yapmak dışında çok sebebiniz var

İşletmelerin SGK teşvik hesaplama programı ile kendi bünyelerinde kimseye ihtiyaç olmadan SGK teşviklerini kolaylıkla yapmalarını sağlıyoruz. Bunu, uygun maliyetli, uygulaması hızlı ve son kullanıcı için tasarlanmış bir hizmet olarak yazılım oluşturmaya ve sunmaya yönelik yeni bir yaklaşım benimseyerek yapıyoruz. Diğer yazılımların aksine, SGK Teşvik insan kaynakları departmanının ve mali müşavirlerin  hayatlarını kolaylaştıran, zamandan kazandıran araçlar geliştirerek, müşterilerinin mutlu olmasını hedefler.

sgk-tesvik-programi-istatistik

SGK TEŞVİK AYLIK İŞLEM HACMİ

SGK teşvik hesaplama programı ile her ay ortalama 850.000+ çalışan, 31.000+ işyeri ve 350.000.000+ TL’den fazla işlem yapılır. Aylık işlem hacmi rakamları güvenli işlem yapıldığının en önemli göstergesidir.

31B+

İŞYERİ

850B+

ÇALIŞAN

350M+

TEŞVİK

BİZE ULAŞIN

Lütfen bize yazın. Size en kısa zamanda cevap vereceğiz.

Gönderiliyor
SGK-TESVIK.COM 2024Turksab

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?