SGK Teşvik Hesaplama Responsive

SGK TEŞVİK HESAPLAMA PROGRAMI

SGK teşvikleriniz dakikalar içerisinde hazır !
Artık eksik hesaplamak yok !
Zaman kaybetmek yok !

2 Adımda İş Bitir !

1. Teşvik Hesapla : SGK’ya bildirgeleri yükledikten sonra teşvik hesaplamayı çalıştırın. Bir kaç dakika içerisinde SGK teşvik hesaplamanız yapılmış olacak.

2. Bildirge Yükle : SGK teşvik hesaplamanızı yaptıktan sonra yeni bildirgeyi SGK’ya yükleyin. İsterseniz xml dosyanızı bilgisayarınıza indirin. Artık onaylayabilirsiniz.

Eksiksiz Hesaplayın

Artık eksik hesapladık mı? Gözden kaçan çalışan var mı? Ortalaması tutuyor mu? Teşvik süresi bitti mi? Bunların hiçbirini düşünmenize gerek yok. SGK teşvik hesaplama programı sizi bu sıkıntılardan kurtarır. SGK teşviklerini eksiksiz ve tam olarak hesaplayın.

Zamandan Kazanın

SGK teşviklerini hesaplamak için hangi çalışanın hangi teşviğe girdiğini tespit etmek, ortalamalarını ve teşvik süresini takip etmek, üstelik avantajlı teşvikleri de gözden kaçırmak… Bunlardan için harcadığınız mesai ne kadar fazla. Sizce bu mesainin maliyeti daha mı ucuz?

SGK Teşvik Hesaplama

SGK Teşviklerinizi eksiksiz, kolay ve hızlı hesaplayın.

SGK Teşvikleri için para ve zaman kaybına son! SGK Teşvik ile tüm teşviklerinizi eksiz, hatasız, kolay ve hızlı hesaplarsınız. Hem bu işlemler için vakit kaybetmezsiniz, hem de eksik hesaplama kayıplarınızı önlersiniz.

İşte teşvik hesaplama programının bazı özellikleri;

  • Sınırsız işyeri ekleme
  • Tüm işyerlerini gruplandırarak bir panelde yönetme
  • Eksik sgk teşviklerini hesaplama
  • Teşvikleri direk SGK’ya yükleme
  • Teşvikli personel raporu
  • Potansiyel teşvik sorgulama
  • Borç görüntüleme
  • Emanet hesabı görüntüleme
  • Geriye dönük teşvik ön başvurusu yapma ve sorgulama
  • Geçmiş dönem bildirgeleri görüntüleme ve takip etme (Geriye dönük teşvik yükleme ve onaylama kanunen artık yapılamıyor. Daha önce yapılmış işlemlerinizin raporunu görüntüleyebilir, takip edebilirsiniz)
SGK Teşvik Hesaplama Listesi

SGK TEŞVİK HESAPLAMASI

6111 genç ve kadın istihdamı

17103 ve 27103 ilave istihdam

6645 iş başı eğitim teşvik hesaplaması

46486 – 56486 – 66486 bölgesel teşvik otomatik tespiti

687/1687 işveren teşviği (Geriye dönük)

EKSİKSİZ

KOLAY

HIZLI

Güncelleme : Kanun değişiklikleri ve yeni özelliklerle her zaman güncel

SGK Teşvik programını kullanan müşterilerimiz yeni çıkan kanunları, düzenlemeleri, program geliştirmesini dert etmezler. Onlar her daim güncel ve hazır bir sistemin konforunu yaşarlar.

SGK teşviklerinin değişmesi, kaldırılması veya yeni bir sgk teşvik kanunun yürürlüğe girmesi ile sgk teşvik programımız cari ay içerisinde güncellenir. Siz bunları düşünmezsiniz.

SGK Teşvik Hesaplama Programı Güncellemeleri
SGK Teşvik Hesaplama Mobil

Ofisde değil misiniz? Problem değil.
Cepten SGK teşviklerinizi yapın.

Biliyoruz işleriniz çok yoğun. Belli bir dönem ve zaman içerisinde tüm şirketinizin muhasebesel işlemlerini yapmak zorundasınız. Kısıtlı zamanda bu kadar işle uğraşırken hiç olmazsa SGK teşvikleri ile vakit kaybetmeyin. Diğer işleriniz ile meşgülken arada SGK işlemlerinizi de halledin. Otobüste, mükellefte, vergi dairesinde, nerede olursanız olun cepten SGK teşvik hesaplamasını cepten yapın, SGK’ya yükleyin. Şimdi bir hesap oluşturun, hiç olmazsa işinizi bir miktar kolaylaştıralım.

İstihdam Arttırın

SGK işverenlere daha fazla istihdam sağlanması, işsizliğin azalması için kanunlar doğrultusunda bazı teşvikler ve destekler verir. Birçok şirket bu teşviklerden yeteri kadar faydalanamamaktadır.

Genelde yeterli bilginin olmaması, şirketlerin sorumlu departmanın konuya hakim olmaması ya da iş yükü olarak görmesi önde gelen sebepler.

Teşviklerden faydalanın, istihdamı arttırın.

Bizden Bahsedin

SGK teşvik hesaplamak, muhasebecinizin işi değil. Ek hizmet gerektiren, zaman alan ve sorumluluk gerektiren, hatalı bildirim durumunda cezaya maruz bırakan bir iş. Muhasebecinize, mali müşavirinize veya danışmanlarınıza bizden bahsedin. Tabi dostlarınıza da…

“Muhasebeciyim, mükelleflerim bu işi sorumluluğunu ve yükünü bize yüklüyor” diyorsanız, mükellefinize bizden bahsedin.

O İş Bizde !

SGK teşvik hesaplamak, sigortalı çalışanların teşviklerini kontrol etmek, kanun düzenlemeleri takip etmek gerçekten çok zor.

Siz bunları düşünmeyin. Artık o iş bizde !

Bulutta Çalış

Bulutta Çalış

Bulutta çalışın, her an her yerde. SGK teşvik hesaplama işlemlerinizi dakikalar içerisinde bilgisayarınızda, mobil cihazınızda veya tabletinizde herhangi bir yerde kolayca yapın. Muhasebeciniz ya da danışmanınızda her hangi bir yerde SGK teşvik işlemlerinizi yapsın.

SGK Teşvik Düşük Ücretlendirme

En Düşük Ücretlendirme

Cari ayda teşvik tutarına göre hesaplanan en düşük ücretlendirme yapılır. Fazla ödeme yok. Tamamını kullanamadığınız paketler yok. Süpriz Yok.

Muhasebeci Erişimi

Kullanıcı Erişimi

Daha çok kullanıcı erişimine ihtiyacınız varsa, ek kullanıcı lisansı ile yeni kullanıcı oluşturma imkanı.

SGK Teşvik Tek Panelden Yönet

Tüm İşyerleriniz Tek Panelde

İş yerinize ait tüm sicilleri tek panelden yönetin. Grup şirketlerinizi ve şirketlerinize bağlı şubelerinizi tek çatı altında toplayın.

SGK Teşvik Cezası Yemeyin

Hatasız Hesaplama

SGK Teşvik hesaplamalarınız en avantajlı ve en doğru şekilde yapılır. Hatalı bildirimlerden kaynaklanan cezalar yemezsiniz.

SGK Maksimum Teşvik

Maksimum Teşvik

SGK teşvik yazılımı kanunlar çerçevesinde birçok kriteri göz önüne alarak size en kazançlı teşvik hesaplaması yapar.

SGK Teşvik Raporlar

Raporlar

Size en faydalı raporlar ve gösterge panoları ile nasıl performans gösterdiğini anında öğrenin.

SGK Teşvik Zamandan Kazan

Zamandan Kazanın

SGK Teşvik hesaplamalarınız için değişen kanunlara uygun sigortalı çalışanların hesabını yapmak, hem cari teşviklerin takibini yapmak zor ve zaman alan bir iştir. SGK Teşvik hesaplama yazılımı ile bu işlemi dakikalar içinde hatasız yaparsınız.

SGK Teşvik Güncel

Her Zaman Güncel

Yeni çıkan SGK teşvik kanunları ve güncellemeleri çok hızlı bir şekilde yapılır. SGK teşvik yazılımı yeni geliştirmeleri ile de her zaman hizmetinizdedir.

SGK Teşvik Yedekleme

Otomatik Yedekleme

SGK Teşvik verilerinizi her gün yedekler, böylece verileriniz her zaman günceldir.

SGK Teşvik Veri Güvenliği

Veri Güvenliği

Sistemimizdeki tüm veri transfer işlemleri 128 bit SSL şifrelemesi ile yapılır. Merak etmeyin bu verilerinizin güvende olmasını sağlar.

SGK Teşvik Destek

Sınırsız Destek

Yardıma ihtiyacınız olursa, pazartesi – cuma 09.00 –  18.00 saatleri arasında sınırsız destek ile yanınızdayız.

Mali Müşavir misiniz?

Mutlu muhasebecilerimizin hikayelerini inceleyin. SGK teşviklerini eksiksiz, kolay ve hızlı yaptıklarını kendilerinden duyun.

Mutlu Muhasebeciler

” SGK teşviklerinin hesaplanması hep bir sorun olmuştu. SGK hesaplamaları hem çok vaktimizi alıyordu hem de birçok teşviği gözden kaçırıyorduk. Mükelleflerimizin teşviklerini artık eksiksiz hesaplıyoruz. Sgk teşvik programını kullanmaya başladıktan sonra artık bizim için bir sorun olmaktan çıktı. “

Yunus H. (SMMM)

Deneyim : 15+ yıl
İşyeri : 50+
Personel : 800+

Mutlu Muhasebeciler

Biliyoruz muhasebe işi hiç kolay değil. Belli bir dönem ve zaman içerisinde tüm mükelleflerinizin muhasebesel işlemlerini yapmak zorundasınız. Kısıtlı zamanda bu kadar işle uğraşırken hiç olmazsa SGK teşvikleri ile vakit kaybetmeyin. Mükelleflerinizin arasında mekik dokurken arada SGK işlemlerinizi de halledin. Otobüste, mükellefte, vergi dairesinde, nerede olursanız olun cepten SGK teşvik hesaplamasını cepten yapın, SGK’ya yükleyin. Şimdi bir hesap oluşturun, hiç olmazsa işinizi bir miktar kolaylaştıralım.

Mutlu Muhasebecilere Katılın !

Siz de mutlu muhasebeciler arasına katılmak için bir hesap oluşturun. Size daha fazla nasıl yardımcı olacağımızı görmeniz ve ilk denemeniz için sizi arayalım.

BİZE ULAŞIN

Lütfen bize yazın. Size en kısa zamanda cevap vereceğiz.

Gönderiliyor
SGK-TESVIK.COM 2024Turksab

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?