Firmanıza nasıl kazanç sağladığımızı öğrenin !

HER ŞEY YOLUNDA MI?

Firmaların büyük bir çoğunluğu SGK teşviklerinden tam faydalanmıyor. Ya konuya hakim değiller -ki genelde diğer işlerden bu konu gündemde olmaz ya da teşviklerden faydalandığını düşünür.
Durumun farkında olan bazı firmalar da danışmanlık hizmeti alarak bu kaybı önlemeye çalışır.

SGK Teşvik Yönetim Sistemi

DANIŞMANLIK HİZMETİ ALAN FİRMALARDA DURUM

Danışmanlık hizmeti alan firmalarda teşviklerden faydalanma açısından durumun daha iyi olduğunu söyleyebiliriz. Eksiksiz faydalandırma yapılmış bile olsa maliyet açısından daha yüksektir.

SGK Teşvik Hesaplama

SGK Yönetim Sisteminin Danışmanlara Göre Avantajları Neler?

1. Teşviklerden eksiksiz faydalandırılmış da olsa, aylık hizmet ücreti açısından ‘SGK Yönetim Sistemi’ çok daha ekonomiktir.
2. İş sürecine bakacak olursak danışman firma ile işlemi yürütmek zorunda olduğunuzdan danışmana bağımlı kalırsınız. Oysa ‘SGK Yönetim Sistemi’ kimseye bağımlı olmadan tüm işlemlerinizi yapmanızı sağlar. Üstelik bir kaç dakikada…
3. Danışman firma size sadece teşvikli personelin kanun maddelerini söyler. ‘SGK Yönetim Sistemi’ ise size bir yönetim paneli verir. Tüm sicillerinizi bir panelde yönetmenizi sağlar. Üstelik SGK teşvik hesaplamanın yanı sıra emanet hesabı, borç görüntüleme, müfredat kartı, teşvikli personel listesi, potansiyel teşvik sorgulama gibi SGK araçlarını ve raporları verir.

MUHASEBECİSİ TARAFINDAN SGK TEŞVİKLERİ YAPILAN FİRMALARDA DURUM

Öncelikle şunu bilmek gerekir ki, SGK teşvikleri bir muhasebe işi değildir. Muhasebecilerin de uzmanlık konusu değildir. Hatta uzmanı dahi olsalar SGK teşviklerinin hesaplanması ve takip edilmesi manuel yapılacak bir işlem değildir. Nasıl muhasebe için bir program ihtiyacı var ise SGK teşvikleri için de programa ihtiyaç vardır.

SGK Teşvik Hesaplama Listesi

SGK Yönetim Sisteminin Muhasebecilere Göre Avantajları Neler?

1. Muhasebeciniz teşvikler için işlem yapıyor olsa da büyük bir çoğunlukla kaçırılan teşvikler vardır. Kaçan teşviklerin tutarı açısından bakacak olursak ‘SGK Yönetim Sistemi’ bir maliyet olmaktan ziyade kazanç sağlar.
2. Teşviklerin muhasebeciniz tarafından yapıldığını düşündüğünüzden kaçan teşviklerden haberiniz dahi olmaz. Oysa ‘SGK Yönetim Sistemi’ kendi bünyenizde işlemleri yaptığınızdan kontrol sizdedir.
3. Muhasebeciniz size ‘SGK Yönetim Sistemi’ gibi bir yazılım vermez. Kendi bünyenizde sistemi kullandığınızda sadece teşvikleri hesaplamakla kalmaz emanet hesabı, borç görüntüleme, müfredat kartı, teşvikli personel listesi, potansiyel teşvik sorgulama gibi SGK araçlarını ve raporları verir.

KENDİ BÜNYESİNDE SGK TEŞVİKLERİNİ YAPAN FİRMALARDA DURUM

Kendi bünyesinde SGK teşviklerini yapan firmaların büyük bir çoğunluğunda teşvikleri kaçırıyorlar. Çalışan sayısı arttıkça kaçan teşvikler de artmaktadır. İşe giren ve çıkan sayısı çok fazla olan firmalarda ise bu durum kaçınılmazdır. Biz bu işi biliyoruz, takip ediyoruz, kaçan SGK teşviğimiz yok diyen firmalarda tecrübelerimizle de sabittir ki, teşviklerde mutlaka kayıpları vardır.

SGK Teşvik Ücretlendirme

SGK Yönetim Sisteminin Kendileri Tarafından Yapan Firmalara Göre Avantajları Neler?

1. Kendi bünyesinde SGK teşviklerini yapan firmalarda kaçan teşviklerin tutarlarının daha fazla olduğunu dikkate alıcak olursak ‘SGK Yönetim Sistemi’ firmalara kazanç sağlar.
2. Bazı firmalarda sadece teşvikler için personel istihdam edildiğini düşünürsek, ‘SGK Yönetim Sistemi’ bir personelin maliyetinden çok daha düşüktür. Ya da kaybedilen zaman ve iş gücünü düşünün. Daha mı ucuz?
3. ‘SGK Yönetim Sistemi’ ana işlevi SGK teşviklerinin hesaplanması olsa da emanet hesabı, borç görüntüleme, müfredat kartı, teşvikli personel listesi, potansiyel teşvik sorgulama gibi SGK araçlarını kullanmanızı da sağlayan bir yazılımdır.

Sadece 20 dakikanızı ayırın

GERÇEKTEN HER ŞEY YOLUNDA MI?

Size daha fazla bilgi verebilmek için 20 dakikanızı bize ayırın. Firmanıza nasıl kazanç sağladığımızı anlatalım. Firmanızın maliyetlerini düşürmek ve daha fazla kazanç elde etmek için şimdi ziyaret talep formunu doldurun ya da bizi arayın.

BİZE ULAŞIN

Lütfen bize yazın. Size en kısa zamanda cevap vereceğiz.

Gönderiliyor
SGK-TESVIK.COM 2024Turksab

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?